×

Waarschuwing

JUser: :_load: Kan gebruiker met ID: 837 niet laden

Wij hebben als PC & Rijvereniging afspraken gemaakt met Epplejeck Hierdoor kunt u door via link te bestellen bij Epplejeck onze vereniging steunen. Eppleject heeft een zeer uitgebreid assortiment voor o.a. paarden.

Klik op de bovenstaande link (Kom gezellig winkelen bij Epplejeck en sponsor ons). op deze wijze komt u op de website van Epplejeck terecht echter is de verwijzing via onze website geregistreerd. Vervolgens kunt u gewoon op de reguliere wijze gebruik maken van de webshop van Eppleject en uw bestellingen doen. Op deze wijze worden uw bestellingen gekoppeld aan onze vereniging. Wij ontvangen dan een kleine vergoeding van Eppleject

Zo helpen wij elkaar. het kost u niks extra's.. is geldig op alle producten en aanbiedingen van Eppleject

namens het bestuur alvast bedankt. 

Uitgelicht

Berichten top 5

Recent gelezen

Recent toegevoegd

Advertentie & Sponsor

Voorwaarts denken, voorwaarts doen en voorwaarts gaan! Daar willen wij als IJsselruiters voor gaan en welk bedrijf wil dat niet! Wij bieden diverse mogelijkheden voor sponsoren op onze accomodatie, website en onze wedstrijden.

Rabobank

Noord- en Oost-Achterhoek

e-boekhouden

Wij gebruiken e-boekhouden.nl

Stal de Wilderij

trainings- en africhtingsstal

de Vroolijke Frans

authentiek horecabedrijf

Sponsoren gezocht

Sponsoren gezocht

5% korting bij Agradi

Laatste berichten

Meest gelezen

Contact en adres

Manege de IJsselruiters
Eerbeekseweg 1a
6971 LB Brummen

Tel : 0575-564655
E-mail: 

KvK: 40102694
BTW: - - - - - - - - -