×

Waarschuwing

JUser: :_load: Kan gebruiker met ID: 839 niet laden

Agradi.nl heeft haar partner programma aangepast. Voorheen kon je via onze site, de knop steun onze vereniging, aankopen doen bij Agradi.nl. Jij kreeg korting en de vereniging ontving een kleine vergoeding van Agradi. Agradi heeft zijn partner programma echter aangepast. 

Je ontvangt nog steeds korting op je aankopen, namelijk 5% en wij als vereniging ontvangen ook nu een kleine bijdrage van Agradi. Kortom jullie als klanten krijgen korting en als partner krijgen wij daarover ook nog eens een extra vergoeding. Een echte win-win situatie!

Hoe werkt het?

Onze partner kortingscode van 5% is IJSSEL2019. Deze code is inzetbaar in de winkelwagen. Deze korting geldt voor de gehele winkelwagen (met enkele uitzonderingen).
Voor elke bestelling die met de unieke code wordt geplaatst verdienen wij tevens als partner shop tegoed, hoe vaker deze code wordt ingezet hoe meer shop tegoed er verdiend wordt voor onze vereniging.

Verspreid de partnercode dus onder zoveel mogelijk. Geef hem via Whatsapp, mail of mondeling aan vrienden en familie.  Iedereen houdt van korting dus hier wordt iedereen blij van. We mogen deze code niet op openbare paginas en social media en dergelijke plaatsen. Maar jullie zijn vrij om wie je maar wil blij te maken met deze code. 

Uitgelicht

Berichten top 5

Recent gelezen

Recent toegevoegd

Advertentie & Sponsor

Voorwaarts denken, voorwaarts doen en voorwaarts gaan! Daar willen wij als IJsselruiters voor gaan en welk bedrijf wil dat niet! Wij bieden diverse mogelijkheden voor sponsoren op onze accomodatie, website en onze wedstrijden.

Rabobank

Noord- en Oost-Achterhoek

e-boekhouden

Wij gebruiken e-boekhouden.nl

Stal de Wilderij

trainings- en africhtingsstal

de Vroolijke Frans

authentiek horecabedrijf

Sponsoren gezocht

Sponsoren gezocht

5% korting bij Agradi

Laatste berichten

Meest gelezen

Contact en adres

Manege de IJsselruiters
Eerbeekseweg 1a
6971 LB Brummen

Tel : 0575-564655
E-mail: 

KvK: 40102694
BTW: - - - - - - - - -